Licówki Poznań - cena: licówki Non Prep bez szlifowania

Piękny uśmiech to marzenie wielu osób, jednak z różnych względów nie może być zrealizowane. Przebarwienia i choroby, nierówny zgryz, braki w uzębieniu – wszystko to negatywnie odbija się nie tylko na wyglądzie, ale również pewności siebie i poczuciu własnej wartości. Dlatego warto zastosować rozwiązania z dziedziny stomatologi estetycznej, które pozwalają na przywrócenie pięknego uśmiechu, a zaliczają się do nich licówki porcelanowe. Dzięki licówkom zamaskujesz wszelkie niedoskonałości w uzębieniu. W klinice Smile Studio Poznań na życzenie Klienta wykonujemy porcelanowe licówki bez szlifowania zębów, których cena jest bardzo atrakcyjną ofertą.

Wielu pacjentów zdaje sobie sprawę, że potrzebne są im korekty estetyczne uzębienia, jednak często pojawia się obawa o bolesność ewentualnego zabiegu założenia licówek porcelanowych. W większości przypadków w naszej klinice w Poznaniu przeprowadzamy zabieg bez intensywnego ingerowania w strukturę zębów. Przygotowywanie zębów pod licówki porcelanowe wymaga preparacji zęba w obrębie szkliwa co powoduje że zabieg ten nie jest z reguły odczuwalny. Jeżeli istnieje potrzeba dysponujemy bezbolesnym znieczuleniem komputerowym co powoduje że zabieg przebiega dla pacjenta bardzo komfortowo. Licówki porcelanowe, licówki kompozytowe, oraz inne zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej które wykonujemy, są indywidualnie dostosowane do potrzeb, wymagań i budowy jamy ustnej.

Licówki cena - Poznań, koszt zabiegu z dziedziny stomatologii estetycznej

Wybór licówek bez szlifowania

Poprzez wykorzystanie nowoczesnego oprzyrządowania i oprogramowania możemy zaprojektować rozwiązania idealnie dopasowane od uzębienia. Dzięki temu Klienci mają gwarancję uzyskania oczekiwanego efektu estetycznego, który dodatkowo wyróżnia się bardzo dobrą trwałością. Z licówkami bez szlifowania można jeść i żuć nawet przez 10 lat, a ich trwałość zależy przede wszystkim od materiału zastosowanego do produkcji.

Bez szlifowania, bez bólu

Dla większości osób, które decydują się na zabieg, najważniejsze jest bezbolesne przeprowadzenie leczenia zęba. To rozwiązanie problemów i obaw wielu osób odczuwających lęk przed wizytą u dentysty, co nie jest wcale rzadkie. Brak odgłosu szlifowania i uczucia ingerowania w strukturę zęba dla niejednego pacjenta może być czynnikiem kluczowym przy podjęciu decyzji, aby założyć licówki porcelanowe bez szlifowania. W naszej klinice, która przyjmuje mieszkańców miasta Poznań i okolic, można liczyć również na przyjacielską oraz pełną szacunku i zrozumienia postawę zespołu doświadczonych stomatologów, którzy wiedzą, jak rozmawiać z Klientem, rozwiewając jego wszystkie obawy i często stereotypowe wyobrażenia na temat wizyty u dentysty.

Czym jest licówka?

Licówka jest płatkiem wykonanym z porcelany stomatologicznej(w przypadku gdy materiałem jest kompozyt są to licówki kompozytowe) przyklejanym do wargowej powierzchni uzębienia. Jej grubość może wynosić tylko zaledwie 0,3 mm grubości, dla porównania grubość zwykłych licówek to ok. 0,4-0, 8 mm. Ich niezaprzeczalną zaletą jest brak konieczności szlifowania zębów. Nakładki porcelanowe są wykonane z porcelany dentystycznej, która pochłania i odbija światło w sposób podobny do naturalnych tkanek zęba, licówki zapewniają doskonały efekt estetyczny.

W naszej klinice w Poznaniu przed wykonywaniem licówek bez preparacji projektowany jest cyfrowo nowy uśmiech pacjenta - DIGITAL SMILE DESIGN. Dzięki temu rozwiązaniu pacjent ma możliwość zobaczyć planowany kształt swoich przyszłych zębów.

Kiedy licówki Non Prep?

 • zamykanie szpar międzyzębowych
 • zmiana niekorzystnego kształtu zębów
 • korekta estetyczna uśmiechu
 • zmiana koloru zębów

Zalety założenia licówek porcelanowych Non Prep - bez preparacji:

 • bezinwazyjna metoda, nie wymaga szlifowania zębów
 • nie wymaga znieczulenia
 • duża odporność na ścieranie
 • zachowanie trwałej barwy
 • mała podatność na przebarwienia
 • szybki efekt estetyczny
 • mniejsze odkładanie płytki bakteryjnej na porcelanie

Umów się na wizytę - przebieg leczenia

I wizyta

Dokumentacja fotograficzna +video, wyciski, badanie okluzji

Po wizycie następuje cyfrowe projektowanie uśmiechu DIGITAL SMILE DESIGN (link)

II wizyta

Przymiarka nowego uśmiechu, wizualizacja docelowej pracy, wyciski

III wizyta

Zacementowanie licówek porcelanowych, co jest możliwe bez szlifowania zęba.

TOP