Stomatolog-dentysta chirurg - Poznań

Nowoczesna chirurgia stomatologiczna to przede wszystkim zabiegi w skali mikro, zapewniające bezpieczeństwo, skuteczność, precyzję, maksymalne ograniczenie inwazyjności oraz bezbolesność oferowanego leczenia.

Klinika Smile Studio z Poznania dysponuje nowoczesnym sprzętem, a także specjalnie do tego przystosowanym gabinetem zabiegowym, wyposażonym, między innymi w profesjonalne oświetlenie, urządzenia do zabiegów mikrochirurgicznych, takie jak: fizjodyspenser, kauter, oraz mikroskop operacyjny firmy Carl Zeiss. Każdy współpracujący z lekarz-dentysta umiejętnie korzysta z nowoczesnych narzędzi, dbając o komfort pacjenta i efektywność leczenia.

Mikroskop na którym pracuje dentysta stomatolog chirurg

Wykonujemy zabiegi z zakresu:

– chirurgii stomatologicznej:

 • usuwanie zębów, złamanych korzeni
 • usuwanie zębów mądrości (ósemek)
 • usuwanie zębów całkowicie zatrzymanych w kości, np. zęby mądrości, zawiązki zębów mądrości, kły
 • plastykę wyrostka zębodołowego, często przed leczeniem protetycznym lub implantologicznym
 • usuwanie torbieli i innych zmian wraz z badaniem histopatologicznym

– chirurgii periodontologicznej i mikrochirurgii przyzębia

 • zabiegi kiretażu zamkniętego i otwartego
 • zabiegi z zakresu mikro i makroplastyki przyzębia
 • podcinanie wędzidełka warg i języka
 • zabiegi pokrywania recesji zębowych zabiegi resekcji wierzchołka korzenia zęba

– zabiegi z zakresu chirurgii implantologicznej, rekonstrukcyjnej

 • korekty tkanek dziąsłowych, służące do maksymalizacji estetyki dziąsła wokół wprowadzonego implantu.
 • zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej (sinus lif) w celu pozyskania twardej tkanki kostnej dla umieszczenia implantów zębowych
 • zabiegi rozszczepiania i kondensacji tkanki kostnej w celu pozyskania objętości kości, niezbędnej do wprowadzenia implantów

Dentysta chirurg - Poznań

W naszej poznańskiej klinice skorzystają Państwo z kompleksowej diagnostyki oraz całkowicie bezbolesnego leczenia. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu zabiegi przeprowadzane są szybciej i precyzyjniej niż w przypadku gabinetów wyposażonych tradycyjnie. Połączenie zaawansowanych technologii z doświadczeniem i kwalifikacjami współpracujących ze Smile Studio stomatologów daje gwarancję doskonale przeprowadzonego leczenia.

Dbamy o komfort pacjentów, dlatego posiadamy w ofercie komputerowe znieczulenie The Wand, tak aby proces podawania znieczulania przebiegał bezboleśnie. Umożliwia to bezpieczna i skuteczna technologia The Wand, która polega na podaniu płynu analgetycznego na obszar przeznaczony do leczenia.

Na wstępnej konsultacji przeprowadzamy dokładny wywiad, szczegółowo informując o etapach leczenia oraz odpowiadając na nurtujące pytania. Dentysta bierze pod uwagę Państwa potrzeby i proponuje najlepszą formę leczenia.

Stomatolog chirurg - Poznań

Pomogliśmy już wielu pacjentom z różnorodnymi problemami. Możliwości współczesnej chirurgii stomatologicznej pozwalają na rozwiązanie wielu z nich, dlatego warto odbyć wizytę konsultacyjną na której przedstawione zostaną możliwości lecznicze. Na każdego pacjenta patrzymy holistycznie, staramy się kompleksowo zaplanować leczenie i reagować na bieżące potrzeby. Dbamy o najwyższą jakość usług i komfort. Serdecznie zapraszamy do gabinetu w Poznaniu.

Bezpieczeństwo zapewnia używana w Smile Studio aparatura. Radiowizjografia Carestream 6200 stosowana przy diagnozowaniu pozwala na uzyskanie dokładnego obrazu przy jednoczesnym zmniejszeniu promieniowania aż o 90% (w porównaniu do klasycznego zdjęcia z kliszy). Najnowszej generacji mikroskop zabiegowy Carl Zeiss Extaro 30 pozwala na pracę w dużym powiększeniu, co w przypadku zabiegów chirurgicznych ma kluczowe znaczenie.

Przestrzeń kliniki Smile Studio wypełnia przyjazna atmosfera, dzięki której łatwiej się rozluźnić i poddać leczeniu. Jeśli do tej pory wizyta u dentysty wzbudzała w Państwu mieszane uczucia - zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W rękach lekarzy z naszej kliniki mogą Państwo czuć się bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu oraz realizacjami (https://www.smilestudio.pl/prace/).

TOP