Dentysta stomatolog Poznań Jeżyce

Uzębienie jest ważne z wielu powodów – zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Ta świadomość staje się powszechna w polskim społeczeństwie, jednak wciąż wiele osób z różnych względów obawia się dentysty. Jak pokonać lęk? Wystarczy umówić się na wizytę w naszej klinice – nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby przebiegła ona w przyjaznej atmosferze i zarazem w sposób w pełni bezpieczny oraz bezbolesny. W naszych gabinetach na Jeżycach w Poznaniu zatrudniamy wyłącznie stomatologów z dużym doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i odpowiednim podejściem do pacjentów. Ponieważ świadczymy zabiegi z różnych obszarów stomatologii, współpracujemy z dentystami o wielu specjalizacjach, na których znają się najlepiej. Dzięki temu możemy pomagać pacjentom w sposób kompleksowy niezależnie od tego, czy chodzi o wykonanie podstawowego przeglądu uzębienia, skomplikowane leczenie kanałowe pod mikroskopem czy wstawienie implantu w miejscu brakujących zębów.

Dentysta – Poznań Jeżyce

Mamy świadomość, jak różne są potrzeby pacjentów, dlatego zatrudniamy stomatologów, którzy mogą je skutecznie rozwiązać. Podejmujemy współpracę z fachowcami i jednocześnie pasjonatami, którzy dużą część swojego życia poświęcili na podnoszenie swoich kwalifikacji. Jeżyce – w tej dzielnicy Poznania nasi dentyści świadczą obecnie usługi, jednak doświadczenie zdobywali w wielu miejscach w Polsce jak i za granicą. Każdy stomatolog pracujący w klinice ukończył renomowane uczelnie medyczne w kraju i za granicą, odbywał liczne staże i praktyki, przechodził wiele szkoleń i brał udział w międzynarodowych konferencjach. Nasz zespół nie zapomina o ciągłym rozwoju, który jest niezbędny w pracy dentysty. Znakomicie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego jako klinika inwestujemy nie tylko w nowoczesny, profesjonalny sprzęt, ale również w specjalistyczne szkolenia, które poszerzają zarówno wiedzę pracowników, jak i zakres oraz poziom świadczonych przez nich usług.

Stomatolog – Poznań Jeżyce

Potwierdzeniem wysokich kompetencji naszych dentystów są liczne certyfikaty poświadczające o wiedzy uzyskanej podczas różnego rodzaju kursów i szkoleń. Każdy dentysta zatrudniony w klinice, która mieści się w Jeżycach w Poznaniu, jest ponadto wyszkolony w pracy z pacjentem, tak aby zapewnić mu pełen komfort zabiegu i poprzez swoją otwartą oraz przyjazną postawę pokazać, że leczenie stomatologiczne to nic strasznego. Nasz zespół składa się z lekarzy, dla których stomatologia jest pasją, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do poznania zatrudnionych w naszej klinice dentystów, którzy są gotowi do przyjęcia pacjentów niezależnie od problemu, z jakim się borykają.

Anna Jankowska-Wika

Doktor nauk medycznych, lekarz stomatolog
Współzałożyciel Kliniki Smile Studio

Doktor Jankowska-Wika ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, gdzie kontynuowała karierę zawodową, jako asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji.

Prowadziła zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych. W latach 2011-2013 była Koordynatorem Programu „Orthodontics” dla studentów anglojęzycznych (DDS). Zwieńczeniem pracy naukowej było uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych w 2014 r.

Stale podnosi swoje kwalifikacje z dziedziny ortodoncji uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i kursach. Jest autorką wielu publikacji naukowych z dziedziny ortodoncji i stomatologii, w tym dwóch nagrodzonych pierwszym miejscem na Międzynarodowym Kongresie Młodych Naukowców. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz stypendystką DAAD w Niemczech. Odbywała praktyki w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Indianapolis (USA), w Würzburgu (Niemcy) a także w prywatnej praktyce w Hamburgu.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych Klinikach Stomatologicznych w Poznaniu, by ostatecznie współtworzyć własną wymarzoną, spełniającą wysokie oczekiwani pacjentów Klinikę Smile Studio.

Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci. W wolnych chwilach gra w tenisa, jeździ na nartach, uwielbia podróże.

Michał Jankowski

Doktor nauk medycznych, lekarz stomatolog
Współzałożyciel Kliniki Smile Studio

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uzyskując tytuł lekarza dentysty.

Związany w latach 2014-2017 z kliniką Gerostomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych oraz prowadził badania doktorskie. W roku 2017 r obronił rozprawę doktorską na Wydziale Protetyki. Autor kilku publikacji naukowych.

Jako dentysta specjalizuje się w głównie w implantologii, protetyce oraz leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Tworzy kompleksowe plany leczenia oraz nadzoruje proces leczniczy. (nasze prace).

Do tworzenia kompleksowych planów leczenia stosuje cyfrowe projektowanie uśmiechu (DSD-Digital Smile Design) z uwzględnieniem prawidłowej okluzji oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Uczestnik szkoleń z zakresu okluzji, brusksizmu i leczenia pacjentów z zaburzeniami zwarcia.

Doświadczenie i praktykę dentysty zdobywał w renomowanych poznańskich klinikach stomatologicznych, a dziś przyjmuje pacjentów jako współwłaściciel klikniki Smile Studio, której zaufało wiele osób mających problemy ze swoim uzębieniem.

Prywatnie miłośnik jazdy na snowboardzie.

Anna Kuśnierczak - lekarz dentysta stomatolog - Poznań Jeżyce

Anna Kuśnierczak

Lekarz dentysta

Absolwentka wydziału Lekarsko- Dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Uczestniczka licznych szkoleń oraz kursów organizowanych przez najlepsze ośrodki szkoleniowe w Polsce. Była członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Odbyła staż zagraniczny w Near East University (Nikozja, Cypr). Laureatka prestiżowego konkursu z nauk ścisłych i medycznych INTEL ISEF (Pittsburgh, USA) oraz EUCYS (Bratysława, Słowacja). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w Polsce i zagranicą.

W czasie wolnym rozwija swoją pasję do jazdy konnej, narciarstwa, podróży do Azji południowo-wschodniej oraz eksperymentuje w kuchni.

Konrad Kaczmarek - lekarz dentysta stomatolog - Poznań Jeżyce

Konrad Kaczmarek

Lekarz dentysta

Absolwent wydziału Lekarsko- Dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Uczestnik licznych szkoleń oraz kursów organizowanych przez najlepsze ośrodki szkoleniowe w Polsce i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Ukończył zaawansowane szkolenie z leczenia kanałowego pod mikroskopem Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Odbył także liczne szkolenia dotyczące tematyki odbudowy estetycznej zębów. Podnosi nieustannie podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i zagranicą.

Prywatnie miłośnik kawy, sportu, historii Starożytnego Rzymu oraz przedwojennego Poznania.

Yekaterina Świerkowska - lekarz dentysta stomatolog - Poznań Jeżyce

Yekaterina Świerkowska

Lekarz stomatolog

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uzyskując tytuł lekarza dentysty.

Doświadczenie i praktykę zdobywała w renomowanych poznańskich klinikach stomatologicznych.

Katarzyna Wójcik - higienistka stomatologiczna - Poznań Jeżyce

Katarzyna Wójcik

Higienistka stomatologiczna

Karolina Przepiórka - asystentka stomatologiczna - Poznań Jeżyce

Karolina Przepiórka

Asystentka stomatologiczna

Weronika Rachmajda - asystentka stomatologiczna - Poznań Jeżyce

Weronika Rachmajda

Asystentka stomatologiczna

Monika Pituła - asystentka stomatologiczna - Poznań Jeżyce

Monika Pituła

Asystentka stomatologiczna

TOP