Stomatologia estetyczna

Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów, umożliwiających bezpieczne i skuteczne odzyskanie pięknego uśmiechu. Zdrowe, równe i białe zęby wpływają pozytywnie na samopoczucie, zwiększają pewność siebie w życiu osobistym i zawodowym.


W klinice Smile Studio z Poznania stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, dzięki którym poprawiliśmy jakość życia wielu pacjentów. Sięgamy po innowacyjne rozwiązania oraz korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji, stosowanego w prestiżowych gabinetach stomatologii estetycznej na świecie. Każdy z zabiegów wykonujemy ze szczególną precyzją, używając powiększenia w postaci lup stomatologicznych lub dzięki mikroskopowi z soczewką Zeiss.

Stomatologia estetyczna Poznań – pełen zakres usług Smile Studio

Przez ostatnie lata przeprowadziliśmy z sukcesem wiele metamorfoz. Staramy się pomóc pacjentom w odzyskaniu pięknego, pełnego uśmiechu tak aby mogli oni korzystać z niego bez skrępowania. Pośród oferowanych przez nas usług znajdą Państwo:

Lekarze stomatolodzy z naszej kliniki na pierwszej konsultacji przeprowadzają dokładny wywiad, pozwalający ustalić oczekiwania pacjenta. Dzięki usłudze z zakresu stomatologii estetycznej – „Digital Smile Design”, pacjent może zobaczyć efekt jeszcze przed wykonaniem zabiegu. To nowatorskie rozwiązanie pozwala sprostać w 100% Państwa oczekiwaniom.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu – innowacja w stomatologii estetycznej

Odkąd Digital Smile Design wprowadzone zostało do gabinetów dentystycznych, stomatologia estetyczna zmieniła się bezpowrotnie. Ta usługa daje pacjentom pewność co do rezultatu, który czeka ich na końcu leczenia. Polega ona na tym, że przed rozpoczęciem pracy lekarz starannie projektuje nowy uśmiech, dopasowując go do twarzy klienta, jego osobowości oraz oczekiwań. Pacjent jest w stanie zobaczyć i w razie potrzeby skorygować przedstawioną mu propozycję. Ten sposób pozwala na uniknięcie rozczarowania i przeprowadzania dodatkowych zabiegów stomatologii estetycznej w celu wprowadzenia poprawek. Dzięki skorzystaniu z cyfrowego projektowania uśmiechu oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

Który zabieg stomatologii estetycznej wybrać?

Jeśli potrzebują Państwo porady – zapraszamy na konsultację do Smile Studio do Poznania. Stomatologia estetyczna to jedna z naszych specjalizacji. Z przyjemnością doradzimy, co będzie najlepsze w konkretnym przypadku. Uważnie słuchamy i zapewniamy naszym pacjentom wybór. W zależności od indywidualnych predyspozycji oraz preferencji skorzystają Państwo z zabiegu wykonania licówek porcelanowych lub kompozytowych. Licówki doskonale sprawdzą się w przypadku, gdy ząb wymaga:

  • korekty kształtu;
  • zamaskowania przebarwień;
  • dostosowania jego koloru do reszty;
  • uzupełnienia tkanki.

To także doskonały sposób na zamknięcie diastemy (szpary między zębami). Porcelanowe licówki polecamy szczególnie tym z Państwa, którym zależy na długotrwałym efekcie estetycznym. Jej właściwości pochłaniania i odbijania światła gwarantują olśniewający rezultat.

Osobom, które borykają się z problemem białych plam na zębach w niektórych przypadkach można. Po zakwalifikowaniu tych zębów przez lekarza można zlikwidować białe plamy stosując preparat Icon. W Smile Studio przeprowadzamy również zabieg wybielania przy użyciu nakładek oraz specjalnej lampy. W przypadku obu technik rezultat utrzymuje się między 12 a 36 miesiącami.

Jeśli zabieg tego wymaga, na życzenie pacjenta znieczulamy obszar przeznaczony do opracowania nowoczesnym urządzeniem The Wand. Technologia ta pozwala na przeprowadzenie całkowicie bezbolesnego procesu znieczulania, co zapewnia komfort od samego początku wizyty.

Zapraszamy do skorzystania z usług z zakresu stomatologii estetycznej Smile Studio. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów, także naukowych. Kompleksowo wyposażony gabinet w połączeniu ze znajomością najnowszych technik leczenia, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

TOP