Stomatologia estetyczna – Poznań

Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów, umożliwiających bezpieczne i skuteczne odzyskanie pięknego uśmiechu. Zdrowe, równe i białe zęby wpływają pozytywnie na samopoczucie, zwiększają pewność siebie w życiu osobistym i zawodowym.


W gabinecie Smile Studio Poznań stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, dzięki którym poprawiliśmy jakość życia wielu pacjentów. Oferując zabiegi takie jak wybielanie zębów, korony zębowe, implanty i licówki sięgamy po innowacyjne rozwiązania oraz korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji, stosowanego w prestiżowych gabinetach stomatologii estetycznej na świecie. Każdy zabieg wykonujemy ze szczególną precyzją, używając powiększenia w postaci lup stomatologicznych lub dzięki mikroskopowi z soczewką Zeiss.

Stomatologia estetyczna Poznań

Stomatologia estetyczna – pełen zakres usług Smile Studio Poznań

Przez ostatnie lata przeprowadziliśmy z sukcesem wiele metamorfoz. Staramy się pomóc pacjentom w odzyskaniu pięknego, pełnego uśmiechu tak aby mogli oni korzystać z niego bez skrępowania. W gabinecie Smile Studio Poznań znajdą Państwo usługi takie jak:

 • cyfrowe projektowanie uśmiechu;
 • aparaty ortodontyczne – przezroczyste, niewidoczne nakładki Invisalign, korygujące wady zgryzu ;
 • wykonanie licówek kompozytowych i licówek bez szlifowania Non Prep;
 • usuwanie przebarwień i leczenie początkowych stadiów próchnicy certyfikowanym preparatem Icon;
 • wybielanie zębów (także martwego uzębienia) nakładkowe oraz przy użyciu lampy;
 • stomatologiczna odbudowa kompozytowa zębów Estetique.
 • korony zębowe – korony porcelanowe

Lekarze stomatolodzy z naszej kliniki Smile Studio Poznań na pierwszej konsultacji przeprowadzają dokładny wywiad, pozwalający ustalić oczekiwania pacjenta, oraz które zabiegi warto wykonać. Dzięki usłudze z zakresu stomatologii estetycznej – „Digital Smile Design”, pacjent może zobaczyć efekt jeszcze przed wykonaniem zabiegu. To nowatorskie rozwiązanie pozwala sprostać w 100% Państwa oczekiwaniom.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu – innowacja w stomatologii estetycznej

W naszym gabinecie dentystycznym wprowadzona została usługa Digital Smile Design, dzięki czemu stomatologia estetyczna zmieniła się bezpowrotnie. Ta usługa daje pacjentom pewność co do rezultatu, który czeka ich na końcu leczenia. Polega ona na tym, że przed rozpoczęciem pracy lekarz starannie projektuje nowy uśmiech, dopasowując go do twarzy klienta, jego osobowości oraz oczekiwań. Pacjent jest w stanie zobaczyć i w razie potrzeby skorygować przedstawioną mu propozycję. Ten sposób pozwala na uniknięcie rozczarowania i przeprowadzania dodatkowych zabiegów stomatologii estetycznej w celu wprowadzenia poprawek. Dzięki skorzystaniu z cyfrowego projektowania uśmiechu, które oferuje gabinet Smile Studio w Poznaniu oszczędzają Państwo czas i pieniądze oraz otrzymują najwyższą jakość.

Oferta stomatologiczna - protezy, mosty, licówki, korony, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne

Stomatologia estetyczna – który zabieg wybrać?

Jeśli potrzebują Państwo porady – zapraszamy na konsultację do Smile Studio Poznań. Stomatologia estetyczna to jedna z naszych specjalizacji. Z przyjemnością doradzimy, co będzie najlepsze w konkretnym przypadku i jakie zabiegi stomatologiczne warto wykonać – czy to implanty, korony, licówki, czy też wybielanie zębów. Uważnie słuchamy i zapewniamy naszym pacjentom wybór. W zależności od indywidualnych predyspozycji oraz preferencji polecamy Państwu z  licówki porcelanowe lub też licówki kompozytowe. Licówki doskonale sprawdzą się w przypadku, gdy ząb wymaga:

 • korekty kształtu;
 • zamaskowania przebarwień;
 • dostosowania jego koloru do reszty;
 • uzupełnienia tkanki.

To także doskonały sposób na zamknięcie diastemy (szpary między zębami). Porcelanowe licówki polecamy szczególnie tym z Państwa, którym zależy na długotrwałym efekcie estetycznym. Jej właściwości pochłaniania i odbijania światła gwarantują olśniewający rezultat.

Osobom, które borykają się z problemem białych plam na zębach w niektórych przypadkach można. Po zakwalifikowaniu tych zębów przez lekarza można zlikwidować białe plamy stosując preparat Icon. W Smile Studio Poznań przeprowadzamy również zabieg wybielania zębów przy użyciu nakładek oraz specjalnej lampy. W przypadku obu technik rezultat raz wybielonych zębów utrzymuje się między 12 a 36 miesiącami.

Jeśli zabieg tego wymaga, na życzenie pacjenta znieczulamy obszar zębów przeznaczony do opracowania nowoczesnym urządzeniem The Wand. Technologia ta pozwala na przeprowadzenie całkowicie bezbolesnego procesu znieczulania, co zapewnia komfort od samego początku wizyty.

Zapraszamy do skorzystania z usług z zakresu stomatologii estetycznej Smile Studio Poznań. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów, także naukowych. Kompleksowo wyposażony gabinet w połączeniu ze znajomością najnowszych technik leczenia zębów, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Piękny uśmiech – wybielanie zębów oraz licówki

Klinika stomatologiczna Smile Studio Poznań oferuje nowoczesne zabiegi wybielania zębów, które gwarantują zadowalające rezultaty każdemu z naszych pacjentów. Z nami każdy może uzyskać zdrowy i piękny uśmiech, wolny od nieestetycznych przebarwień zębów. Jesteśmy centrum dentystycznym o dużym doświadczeniu, dlatego wybielanie zębów zawsze przebiega u nas bezproblemowo. Najbardziej polecaną opcją stosowaną w naszym gabinecie, jest metoda z wykorzystaniem lampy. Generuje ona światło aktywujące substancje wybielające, które zawarte są w specjalnym żelu nakładanym na zęby pacjenta w trakcie zabiegu. Możemy pochwalić się jedną z bardziej zaawansowanych aparatur w Poznaniu.

Innym sposobem na skuteczne wybielanie zębów jest metoda nakładkowa, także stosowana w naszej placówce w Poznaniu. Lekarz pobiera wycisk przedstawiający dokładny kształt uzębienia pacjenta i na jego bazie tworzy specjalne nakładki na zęby. Dentysta poinstruuje, jak wygląda następny etap wybielania zębów, które przeprowadzane jest bezpośrednio w domu. Metoda sprawdza się w przypadku zdrowego uzębienia bez protez i wypełnień.

Aby móc się cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem znacznie dłużej, po zakończeniu dowolnej metody wybielania zębów należy przez krótki czas przestrzegać specjalnej diety, bazującej na produktach wolnych od intensywnych barwników. O wszystkim poinformuje pacjenta stomatolog.

Protetyka – nowoczesne implanty i korony

Współczesna stomatologia estetyczna potrafi poradzić sobie nawet z pozornie beznadziejnymi przypadkami. Obecnie także pacjenci posiadający braki w uzębieniu mogą wybrać sprawdzone protezy stomatologiczne i korony, które doskonale rekonstruują kształt utraconego zęba. Jednak protetyka jest bardzo ważną dziedziną nie tylko ze względów estetycznych. Z czasem z powodu ubytków w obrębie szczęki pozostałe zęby zmieniają swoje położenie, co może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Gabinet stomatologiczny Smile Studio Poznań świadczy profesjonalne usługi z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej, dostosowane do stanu uzębienia pacjenta, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. W przypadku drobnych zmian kosmetycznych sugerujemy licówki kompozytowe, dzięki czemu można poprawić nieregularny kształt zębów. Proponujemy też nowoczesne mosty, z których pomocą uzupełniane są zaawansowane braki w uzębieniu. Ponadto oferujemy również profesjonalne korony zębowe, wykonane z porcelany.  Taki materiał  korony jest najbardziej zbliżony składem do naturalnego szkliwa.

Prawdziwą dumą naszego gabinetu – Smile Studio Poznań, są nowoczesne implanty zębów, które wykorzystujemy jako bazę do większości protez. Są to śruby wykonane ze szlachetnego metalu, których rolą jest zastąpienie usuniętego wcześniej korzenia zęba. Raz zamontowany implant powinien służyć pacjentowi przez dekady, dlatego udzielamy dożywotniej gwarancji na nasze materiały. Więcej informacji na ten temat można uzyskać bezpośrednio od stomatologa.

Stomatologia estetyczna – gabinet Smile Studio Poznań

Każdemu z naszych pacjentów możemy zaproponować również nowoczesne aparaty ortodontyczne korygujące wady zgryzu, które są praktycznie niewidoczne na zębach. To wszystko zasługa specjalnej nakładki INVISALIGN®. Dentysta zakłada aparat w ciągu kilku wizyt, co najmniej dwóch. Przez cały czas noszenia aparatu przewidziane są także wizyty kontrolne. W ich trakcie ortodonta upewni się, czy leczenie zębów przebiega prawidłowo. Proponujemy również standardowe aparaty metalowe czy samoligaturujące. Bez względu na wybrany sprzęt ortodontyczny, nasz personel troszczy się o to, aby w trakcie jego nakładania pacjent nie odczuwał dyskomfortu oraz bólu zęba.

Osoby pragnące zadbać o piękny uśmiech mogą zgłaszać się do naszego centrum dentystycznego Smile Studio Poznań. Staramy się, aby każdy z pacjentów czekał możliwie krótko na wizytę, dlatego systematycznie powiększamy zespół o kolejnych specjalistów. Nasza specjalność to stomatologia estetyczna, periodontologią, endodoncją, oraz stomatologia zachowawcza i dziecięca. Oferujemy usługi takie jak wybielanie zębów, licówki porcelanowe oraz licówki kompozytowe, korony zębowe, usuwanie przebarwień zębów i aparaty Invasilign. W celu rezerwacji terminów prosimy o kontakt, który jest możliwy zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Nasza kompletna oferta z zakresu stomatologii estetycznej dostępna jest na stronie internetowej. Można tam znaleźć wszelkie informacje dotyczące naszych usług stomatologicznych, a także ich cennika.

Kontakt:

info@smilestudio.pl
Tel. +48 667 490 940
TOP