Nasz zespół składa się z lekarzy dla których stomatologia jest pasją, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Nieustająco wzbogacamy naszą wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju jak i za granicą, by być na bieżąco z nowościami w dziedzinie stomatologii, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Anna Jankowska-Wika

Doktor nauk medycznych, lekarz stomatolog
Współzałożyciel Kliniki Smile Studio

Doktor Jankowska-Wika ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, gdzie kontynuowała karierę zawodową, jako asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji.

Prowadziła zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych. W latach 2011-2013 była Koordynatorem Programu „Orthodontics” dla studentów anglojęzycznych (DDS). Zwieńczeniem pracy naukowej było uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych w 2014 r.

Stale podnosi swoje kwalifikacje z dziedziny ortodoncji uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i kursach. Jest autorką wielu publikacji naukowych z dziedziny ortodoncji i stomatologii, w tym dwóch nagrodzonych pierwszym miejscem na Międzynarodowym Kongresie Młodych Naukowców. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz stypendystką DAAD w Niemczech. Odbywała praktyki w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Indianapolis (USA), w Würzburgu (Niemcy) a także w prywatnej praktyce w Hamburgu.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych Klinikach Stomatologicznych w Poznaniu, by ostatecznie współtworzyć własną wymarzoną, spełniającą wysokie oczekiwani pacjentów Klinikę Smile Studio.

Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci. W wolnych chwilach gra w tenisa, jeździ na nartach, uwielbia podróże.

Michał Jankowski

Doktor nauk medycznych, lekarz stomatolog
Współzałożyciel Kliniki Smile Studio

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uzyskując tytuł lekarza dentysty.

Związany w latach 2014-2017 z kliniką Gerostomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych oraz prowadził badania doktorskie. W roku 2017 r obronił rozprawę doktorską na Wydziale Protetyki. Autor kilku publikacji naukowych.

Jego pasją jest stomatologia estetyczna. Specjalizuje się w protetyce m.in. estetycznych przebudowach zgryzu oraz wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej. (nasze prace).

Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów przy użyciu cyfrowego projektowania uśmiechu (DSD-Digital Smile Design) z uwzględnieniem prawidłowej okluzji oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Uczestnik szkoleń z zakresu okluzji, brusksizmu i leczenia pacjentów z zaburzeniami zwarcia.

Doświadczenie i praktykę zdobywał w renomowanych poznańskich klinikach stomatologicznych.

Prywatnie miłośnik jazdy na snowboardzie.

anna kuśnierczak

Anna Kuśnierczak

Lekarz dentysta

Absolwentka wydziału Lekarsko- Dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Uczestniczka licznych szkoleń oraz kursów organizowanych przez najlepsze ośrodki szkoleniowe w Polsce. Była członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Odbyła staż zagraniczny w Near East University (Nikozja, Cypr). Laureatka prestiżowego konkursu z nauk ścisłych i medycznych INTEL ISEF (Pittsburgh, USA) oraz EUCYS (Bratysława, Słowacja). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w Polsce i zagranicą.

W czasie wolnym rozwija swoją pasję do jazdy konnej, narciarstwa, podróży do Azji południowo-wschodniej oraz eksperymentuje w kuchni.

Yekaterina Świerkowska

Lekarz stomatolog

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uzyskując tytuł lekarza dentysty.

Doświadczenie i praktykę zdobywała w renomowanych poznańskich klinikach stomatologicznych.

Katarzyna Wójcik

Asystentka stomatologiczna

Karolina Przepiórka

Asystentka stomatologiczna

TOP