Nasze prace

Korony oraz licówki

Nasza Pacjentka , poprosiła nas o poprawę estetyki swojego uśmiechu. Wykorzystując cyfrowe projektowanie uśmiechu ustaliliśmy docelowy kształt przyszłych zębów. Po przymiarce i zaakceptowaniu przez pacjentkę docelowej odbudowy przystąpiliśmy do dalszego etapu. Wykonaliśmy korony zębowe pełnoceramiczne, które w sposób bardzo naturalny imitują naturalne zęby i są chętnie wybierana przez naszych pacjentów.
Korony pełnoceramiczne wykonywane są niezwykle dokładnie, z dbałością o najmniejszy szczegół, zawsze z pomocą najnowocześniejszych technik

Wybielanie, korony i licówki

Przedstawiamy efekty leczenia z zakresu stomatologii estetycznej naszego kolejnego pacjenta. Leczenie obejmowało w pierwszym etapie wybielanie zębów, po 2 tygodniach usunęliśmy nieestetyczne i nieszczelne wypełnienia kompozytowe i zastąpiliśmy nowym nanohybrydowym kompozytem. Na sam koniec wykonaliśmy korony pełnoceramiczne, które świetnie się wkomponowały w całe uzębienie.

Licówki

Minimalnie inwazyjna poprawa estetyki uśmiechu – Licówki z nanohybrydowego kompozytu

Nowe, estetyczne oraz szczelne korony

Pacjentka zgłosiła się do nas celem poprawy estetyki oraz wymiany nieszczelnych koron. Leczenie obejmowało wykonanie nowych uzupełnień protetycznych w postaci mostu i protezy na zatrzaskach w żuchwie oraz nowej protezy miodynamicznej w szczęce.

Licówki kompozytowe

Pacjentka zgłosiła się do nas w celu poprawy kształtu dwójek w szczęce. W pierwszej kolejności zaprojektowaliśmy cyfrowo docelowy kształt zębów, a następnie odbudowaliśmy zęby przy pomocy nanohybrydowego kompozytu.

Ortodoncja oraz licówki

Nasza kolejna Pacjentka odzyskała piękny i naturalny uśmiech.
Etapy leczenia obejmowały w pierwszej kolejności leczenie ortodontyczne systemem INVISILIGN, w kolejnym etapie wykonano wybielanie zębów ze wzmocnieniem szkliwa. Na sam koniec odbudowaliśmy przednie zęby przy pomocy nanohybrydowych kompozytów

Korony oraz licówki

Leczenie pacjentki zaczęliśmy od cyfrowego projektu uśmiechu. W kolejnym etapie zęby zostały wybielone, usunięto stare korony i wykonano nowe korony, licówki pełnoceramiczne oraz licówki kompozytowe.

Cyfrowy projekt uśmiechu i nowe korony

Kolejna metamorfoza uśmiechu:) Cyfrowo zaprojektowany uśmiech, następnie wykonanie koron zębowych porcelanowych oraz protezy na zatrzaskach sprawiło, że pacjentka odzyskała piękny uśmiech:)

Kompleksowa rehabilitacja protetyczna

Kompleksowe leczenie u naszego pacjenta. Leczenie obejmowało: analizę zgryzu wraz z cyfrowym projektem, leczenie chirurgiczne oraz leczenie protetyczne. Świetny efekt bardzo estetycznych, naturalnie wyglądających oraz trwałych uzupełnień pełnocermicznych.

Ortodoncja oraz licówki

Licówki kompozytowe

Minimalnie inwazyjna poprawa estetyki uśmiechu – Licówki z nanohybrydowego kompozytu u naszej szczęśliwej pacjentki

Zamknięcie diastemy

Kolejna pacjentka, która zgłosiła się do naszego gabinetu chciała poprawić estetykę uśmiechu. Nasze leczenie polegało na zamknięciu szpary pomiędzy zębami licówkami porcelanowymi oraz wykonaniu estetycznej odbudowy z kompozytu nanohybrydowego pozostałych zębów

Przymiarka nowego uśmiechu

Licówka kompozytowa po urazie

Zamknięcie diastemy licówkami

Korony pełnoceramiczne

Licówki kompozytowe

Korony pełnoceramiczne

Odbudowa kompozytowa po urazie

Licówka kompozytowa po urazie

Odbudowy kompozytowe pod mikroskopem

Odbudowy kompozytowe pod mikroskopem

TOP